KONST / Litografier / Färglitografi 12177502
nr 1217 7502
Örjan Wikström
(f. 1948), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 72/100, bladets mått: 29x39 cm
Örjan Wikström, svensk målare född i Stockholm 1948.
Utrop:
500 kr
måndag 19 november 2018
kl 19:46:53
Örjan Wikström
Läs mer om Örjan Wikström